האדם הוא יצור ביתי – ועל מנת לחוש בנוח בכל מצב, עליו להיות קרוב לאובייקט כלשהו שמהווה "בית", כלומר מקום שבו ניתן למצוא מחסה והגנה. אוהלים להשכרה של חברת א.ר.נ נדיב מהווהים את ההדגמה לכך שניתן לדמות בית בצורה מקצועית ויעילה ביותר ולהקנות לו את כל המאפיינים החשובים ביותר שכולנו רוצים וצריכים לראות במקום שמשמש כבית, בין אם לכמה שעות או לכל החיים. האוהלים שמושכרים לנסיבות שונות מאופיינים במראה אסתטי, קלות התקנה (או לחילופין – שירות התקנה מטעם החברה), בידוד בפני חום, קור וגשמים, ולכן ניתן להיעזר בשירות זה לכל אורך השנה, במחירים הוגנים ושירות ברמה בלתי מתפשרת המעניקה תחושת ביטחון ואמון.

מתי דרושים אוהלים להשכרה ?

יש סיבות שונות להשכיר אוהלים, חלקן טובות וחלקן פחות. מה שלא פחות חשוב, הוא העובדה האם מדובר בהשכרה של אוהל לתקופה קצרה או ארוכה, משום שאוהלים רבים הם עמידים במידה מרשימה ביותר ויכולים לתפקד בתור מחסן או מקום אחסון לאורך תקופות ארוכות. בין הסיבות הנפוצות ביותר להשכרה ניתן למצוא:

  • אוהלים לגני אירועים (סגירת חורף)
  • אוהלים לאירועים בשטח הפתוח
  • אוהלי אבלים
  • אוהלי קמפינג
  • אוהלים המשמשים כחדר אוכל בטבע
  • חיפוי לבריכות ולגנים פרטיים
  • בתי מלון ניידים ועוד

ניתן לראות שבאמצעות האוהלים החדשניים ביותר ניתן למעשה להחליף את הבתים הקונבנציונליים וליהנות מגמישות מרבית בכל הקשור למיקום וכן הצללה מעולה שתדאג לספק את התנאים הנוחים ביותר לשהייה מפנקת.

שדרוגים אפשריים לאוהלים באוויר הפתוח

כאמור, לכל צורך יש אוהל המתאים לדרישות. לכן כדאי מאוד לבחור אוהלים להשכרה בעלי שדרוגים שונים שיאפשרו להפיק מהם כמה שיותר. לדוגמא, כאשר אתם משכירים אוהלים לאירועים, כדאי שיהיו בהם חלונות שקופים וכן מקום למקם פנסים שונים המוזנים על ידי גנרטור או פלטות סולריות. בנוסף, כאשר האוהל משמש לאחסון, הוא צריך להיות אטום ובעל מנגנוני סגירה כמה שיותר מורכבים. אוהלים איכותיים נעשים על בסיס שלד העשוי ממתכת העמידה בפני חלודה ועליה מותחים את הבד שעמיד בפני קריעה (למניעת פריצות) וכן אש, זאת על מנת לדמות בית רגיל בצורה הטובה ביותר.

אוהלים להשכרה לאירועים

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט