למען הבטיחות, למען הנוחות ולמען התוצאות – ייצור והתקנה של אוהלי ענק הנו עסק שמפקידים בידי מומחים, בלבד!

אוהלי ענק משמשים הן לאירועים, בהתקנה זמנית, והן לשימוש ארוך טווח, בהתקנת קבע שנועדה לשמש לפרק זמן ממושך. אך לא משנה מטרת השימוש ומשך הזמן המדובר, הלוגיסטיקה של ייצור והרכבת אוהלים אלו אינה פשוטה. משקלו של אוהל ענק יכול להיות רב מאוד. רק שינוע הכיסוי הוא פרויקט לא פשוט, וזאת בטרם נכתב דבר על המוטות הדרושים ועל מלאכת ההתקנה.

בשל משקלם וגודלם של האוהלים, הכוחות הפיזיקליים המופעלים עליהם, הם עצומים, הן על מתח הפנים של היריעות והן על מוטות התמיכה המחזיקים את היריעות במקומן. תקלה בייצור, בתפעול או בהקמה של אוהל יכולה להביא לקריסתו, וכאשר מדובר במבנים בסדרי גודל אלה, התוצאה יכולה להיות הרת אסון. לפיכך, חשוב להפקיד מלאכה זו בידי מומחים, בלבד!

לפרטים נוספים, לרכישה או להשכרה של אוהל ענק, התקשרו 9364223 – 08

כל המוצרים, בכל גודל ובכל עיצוב

חברת א.ר.נ נדיב היא חברה ותיקה ועתירת מוניטין אשר מתמחה בתכנון, בייצור, במכירה ובהשכרה של פתרונות הצללה. במסגרת זו, החברה מנוסה בייצור, בהקמה ובפירוק של אוהלים מכל סוג ובכל סדר גודל. צוות החברה ישמח להיפגש עמכם, להאזין לצורכיכם ולדרישותיכם הייחודיים. לאחר מכן, על בסיס הידע הרב שצברנו במרוצת השנים, נוכל לייעץ לכם בבחירת האוהל המתאים ביותר, או בתכנון אוהל בהתאמה אישית, אותו נייצר במיוחד עבורכם.

באוהלי ענק יותר מתמיד, לא מתפשרים על בטיחות – הולכים על איכות!

בחברת א.ר.נ נדיב לא מתפשרים על איכות, בין אם מדובר במוצרים קטנים ופשוטים, או במוצרים גדולים ומורכבים. גישה חסרת פשרות זו חשוב שבעתיים בכל הנוגע לאוהלי ענק, כאשר לאיכות המוצרים יש השפעה רבה גם על בטיחותם. על כן, כל מוצרי החברה מיוצרים מחומרים איכותיים, בלבד, מן הבורג הכי קטן, עבור במוטות האוהלים ויסודותיהם וכלה ביריעות. כל המוצרים ורכיביהם עומדים בתווי תקן מחמירים ומגיעים עם אחריות.

בחרתם בשירות השכרת האוהלים שלנו ודרושים לכם גם שירותי התקנה? צוות אנשי המקצוע של החברה ישמח לעמוד לשירותכם, לשנע את האוהל או האוהלים עד לאתר שנקבע, ולבצע את ההקמה במהירות, ביעילות מרבית ובאופן בטוח, על מנת שישרתו אתכם על הצד הטוב ביותר. תוכלו ליהנות משירותנו לכל פרק זמן, החל משעות ספורות ועד למספר הימים הדרוש לכם. בסיום משך ההשכרה, יגיע הצוות, בדיוק בשעה היעודה, יפרק את האוהל ויפנה אותו מהמקום בבטחה, כך שכל מה שנותר לכם, הוא ליהנות מן השימוש.

לפרטים נוספים אודות אוהלים למכירה, לבירורים ולהזמנות מוצרים ושירות, התקשרו עוד היום 9364223 – 08 כמו כן, באפשרותכם ליצור אתנו קשר דרך האתר, ונציגינו ישובו אליכם בהקדם!

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט