השימוש ביריעות הצללה הפך להיות נפוץ מד בישראל בעשורים האחרונים, ולא בכדי. מדובר על מדינה חמה יחסית, ואם אנשים מעוניינים לקיים אירוע מסוים בחוץ, או במידה ויש להם עסק אשר פתוח לרחוב – עליהם לספק ללקוחות או למוזמנים שלהם הגנה יעילה מאד מפני השמש. השימוש ביריעות הצללה התפתח אם כן, בתור פתרון הצללה מעולה לקיץ. עם זאת, יש לזכור כי יריעות ההצללה יעילות מאד גם לחודשי החורף, והן יעילות מאד נגד השם והרוח, לא פחות משהן מספקות הגנה נוחה מפני השמש.

כל היתרונות והתכונות של יריעות ההצללה

  • גמישות – מאחר שמדובר על יריעות, קל מאד למצוא דגמים שונים שלהן, וכך לקבל פתרון מושלם לכל מצב. יש מי שמשתמשים ביריעות ההצללה לטובת אוהלים לאירועים, יש מי שמשתמשים בהם לטובת סגירת חורף במסעדות ובתי קפה, יש שמשתמשים בהם בתור סוככים לדוכנים ברחוב, ויש עוד שפע של דוגמאות – מה שמוכיח את הגמישות בפתרון הנ"ל.
  • עמידות – יריעות ההצללה עשויות לרוב מPVC. מדובר על חומר עמיד במיוחד, בעל תכונה חשובה של עמידות גבוהה נגד קרינת UV, אותה הוא דוחה לחלוטין, כך שגם חשיפה חזקה לשמש לא משפיעה עליו. מהצד השני הPVC ידוע גם כחומר דוחה נוזלים, כך שגם במצב של גשמים – הוא אטום לחלוטין, והמים לא יכולים לחדור דרכו.
  • פתרון קבוע או זמני – השימוש ביריעות הצללה יכול להתאים למי שמחפש פתרון הצללה קבוע – עבור חנויות שונות, דוכנים, בתים פרטיים, דירת וכיו"ב. מהצד השני מדובר גם על פתרון זמני מעולה בין השאר למתחמים חיצוניים בקיץ, עבור אירועים שמופקים בחוץ, ועוד.

הפתרון שמחכה לכם אצל א.ר.נ נדיב

בחברת א.ר.נ נדיב בע"מ, תוכלו למצוא את פתרונות ההצללה המתקדמים והטובים ביותר שיש כיום בשוק. החברה מתמחה באספקה של פתרונות הצללה לכל לקוח – כולל מכירה, השכרה והתקנה של יריעות הצללה במידת הצורך, עם שירות מקצועי ומעולה.

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט