הבית המודרני מאופיין בצרכים הרבה יותר מגוונים – בגלל ההיצע הרב של הפתרונות העיצוביים לצד הדרישות הגבוהות של כל הדיירים, תוספות חכמות כמו משרביות מבית היוצר של חברת א.ר.נ נדיב בע"מ מהוות תוספת מעולה שמאפשרת להרוג שתי ציפורים במכה: גם להקנות לחדר מראה קצת יותר אלגנטי, וגם ליצור פתרון הצללה מיוחד במינו המטיל צל בצורות מיוחדות ופיוטיות ביותר ברחבי החרד, שילוב אסתטי ומיוחד שהפך לאהוב ומעודף במיוחד על כל חובבי העיצוב המודרני המתקדם והמרשים ביותר. באמצעות התאמה אישית וספציפית ביותר של כל משרבית לצורכי הלקוח, ניתן להשיג את התוצאות המדהימות והאיכותיות ביותר, והמקצוענים של חברת א.ר.נ נדיב בע"מ נמצאות לשירותכם בדיוק למטרה זו.

מה הם היתרונות הבולטים ביותר משרביות איכותיות?

המשרביות מקורן הוא בתרבות המזרחית (ערבית) שבה היה צורך ליצור פתחי אוורור המאפשרים תנועת אוויר בבתים, תוך שמירה על הפרטיות של כל מי שנמצא בבניין. כך, התפתחה תורה שלמה של יצירת פתחים גדולים המוסתרים על ידי מבני עץ המעוטרים בציור סבוך ומלא חריצים בתור מענה לצורך זה. היתרונות שלו:

  • חיסכון בחשמל – במידה ויש לכם מספיק תנועת אוויר, ניתן להימנע משימוש מופרז במזגן
  • אסתטיות – המשרביות מוסיפות יופי, הוד והדר לכל חדר באמצעות הענקת מראה ייחודי
  • ערך עיצובי מוסף – באמצעות שילוב עיטור במשרבית שמופיע גם במסגרת החדר עצמו, ניתן ליצור מראה אחיד ומוקפד
  • התאמה אישית – כל משרבית היא מיוחדת במינה ומאפשרת בנייה על בסיס טעם אישי או מאפיינים אישיים מבדילים.

שילובי עיצובים שונים שיהפכו כל חדר ליצירת אמנות אמיתית

על מנת להפיק את המרב מהיתרונות המובהקים של משרביות, אפשר ואף כדי לשלב את העבודה של ספקי פתרונות ההצללה עם עבודתם של מעצבי פנים חדשניים ומתקדמים. למשל, ניתן לפנות את הקיר שמול המשרבית על מנת לאפשר לקישוט להיות מופגן בשיא הדרו בחלק זה של החדר. בנוסף לכך, באמצעות יצירת פתרונות כוללים עבור צרכים שונים בחדרים מגוונים, ניתן אפילו להפוך את פריט ההצללה הזה לחומר פרסומי, באמצעות חריטה של השם או הסלוגן העסקי של המקום על גבי המוצר – צעד שיווקי מיוחד ולא נדוש.

משרביות

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט