הקיץ הגיע בשיא עוזו, והבעיה של השמש הקופחת הפכה לבוערת, תרתי משמע. בימים אלה, הדרך הטובה ביותר לקבל קצת הקלה באזור המשיק לבית או תחת הכניסה לבית העסק שלכם – היא התקנת סוכך זרועות של חברת א.ר.נ נדיב בע"מ, חברה מנוסה ומקצועית הפועלת מעל ל-20 שנה בתחום ההצללות המגוונות והאיכותיות ביותר. סוכך מסוג זה מהווה את אחד המוצרים הפופולריים ביותר, בשל האוניברסליות, הנוחות והנגישות שלו מכל הבחינות מהווה את הדרך המעולה ביותר להגן עליכם ועל בני משפחתכם או האנשים בעסק שלכם מפני ההשפעה הלא נעימה של שמש חזקה מדי. סופו של יום, האפשרות לכוונן את ההצללה וההזדמנות ליצור את הפתרונות האוניברסליים ביותר – אלו הן היתרונות של א.ר.נ נדיב בע"מ.

מה נותן לכם סוכך זרועות ?

סוכך הזרועות מהווה פתרון אוניברסלי למגוון רחב ביותר של צרכים בבית ובבית העסק. ניתן ליצור פתרונות בגדלים שונים ומגוונים וכן במגוון צבעים. כך, היתרונות של סוכך שכזה הם:

  • אפשרות להוספת מנוע – ניתן לפתוח ולסגור את הסוכך ביד ובאותה המידה גם באמצעות מנוע חשמלי קטן.
  • צבעים למכביר – הסוככים מגיעים במגוון רחב של צבעים ומאפשרים ליצור את הפתרונות היעילים ביותר גם ברמה החיצונית
  • אינספור צורות – בגלל שמדובר בשלד העשוי מתכת המכוסה בחומר מבודד איכותי, ניתן ליצור סוככים בכל מיני צורות ואפילו להפוך אותו לקירוי. 
  • עמידות – הסוככים עשויים משלד חזק מאוד שבו ניתן להחליף פריטים קטנים, מה שתורם לתוחלת החיים של המוצר.

באילו דרכים ניתן להיעזר בסוכך זה?

כאמור, הסוככים מסוג זה מתאימים לשימושים שונים בבית הפרטי ובבית העסק כאחד. כך, בבית ניתן להיעזר בסוכך הנתלה מצדו האחד על הקיר החיצוני על מנת לסגור מרפסת ליצירת מקום נעים יותר לישיבה, הצלת הרחבה המיועדת לחניית הרכב, הצלת הבריכה ועוד. הסוככים משמשים גם את רוב בתי העסקים המעוניינים בסביבה נעימה באזורם – כולל חנויות מכל הסוגים, בתי קפה המעוניינים להעמיד שולחנות בחוץ בימי הקיץ וכן מסעדות המשלבות את הסוכך בעיצוב שלהן. בזכות האוניברסליות בשימוש, הקלות שבה ניתן לפתוח ולסגור אותו, מדובר בדרך הפשוטה ביותר לפתור את בעיית השמש בקיץ.

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט