מתעוררים כל בוקר בגלל השמש היוקדת שחודרת מבעד לחלונות? החלונות שלכם צופים לעבר אלו של השכן? יש לנו פתרון מעולה לבעיות הללו ולרבות נוספות – מרקיזולטה!

חברת א.ר.נ נדיב מייצרת מרקיזולטות (סוכך חלון), ולכם יש את כל הסיבות לעבוד עם החברה:

  • ניסיון רב שנים בייצור מוצרי הצללה
  • שימוש בחומרי איכות בלבד
  • מוצרים נוחים לשימוש
  • סוככי חלון המותאמים לצורכי הלקוח
  • שירות מעולה ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים

להצעת מחיר חייגו למספר 9364223 – 08

מהו סוכך חלון?

אם המרקיזה נועדה כדי להגן על המרפסת, תפקידו של סוכך חלון הוא להגן על החלון. מוצר זה נבנה על פי מידות החלון, והוא מותקן על הקיר החיצוני של הבית. סוכך החלון ניתן לשליטה, כאשר במידת הצורך ניתן להרים את הסוכך למעלה, או להורידו למטה. המרקיזולטה מומלצת במיוחד לשימוש בחלונות שדרכם חודר אור רב, והיא מאפשרת להגן על הריהוט ועל מוצרי הטקסטיל שבחדר מפני חשיפה מיותרת לקרני השמש. מעבר לזאת, בימים גשומים שבהם שוכחים את החלון פתוח, המים לא חודרים לתוך החדר. בצורה זו, הסוכך זרועות יוצר הגנה טובה על פנים החדר גם בחורף וגם בקיץ.

אוהבים את הפרטיות שלכם?

הבנייה בערים הופכת להיות צפופה יותר ויותר, כאשר היום נדיר למצוא דירה שחלונותיה אינם משקיפים לחלונות של השכנים. עובדה זו פוגעת משמעותית בפרטיות, אך החדשות הטובות הן שיש אפשרות להתקין סוכך חלון, שמהווה מחסום עבור כל עין סקרנית. אם אתם רוצים לאוורר את החדר ולאפשר לקרני השמש לחמם את פנים הבית, תמיד תוכלו להרים למעלה את סוכך החלון. מצד שני, בשעת הערב, כשאתם רוצים ליהנות מפרטיות ביתכם, אפשר להחזיר את הסוכך חלון למקומו ולהבטיח את הפרטיות שלכם.

השימוש בסוככים אתכם מתלות בווילונות כבדים, ומתאים במיוחד לאנשים שסובלים מאבק, ובשל כך לא יכולים להשתמש בווילון.

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט