רוצים להבטיח שהלקוחות שמתבוננים בחלון הראווה לא יעמדו בשמש?

סוכך מסך – הפתרון המושלם בשבילכם!

לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו: 08-9364223

  • לתיחום שטחים חיצוניים של מבנים
  • להצללת פאסז'ים של חנויות ומעברים
  • ליצירת אווירה נעימה במרפסת

יתרונות סוככי מסך

בחרו לכם סוכך מסך ידני או חשמלי, בהתאם לצרכים שלכם, ותוכלו ליהנות מהגנה מושלמת מפני השמש. סוככים עשויים מבדים חזקים אשר מיועדים לעמידה בכל תנאי מזג אוויר וישרתו אתכם במשך שנים ארוכות.

לבחירתכם סוכך מסך עם מובילי אלומיניום או עם כבלי פלדה המאפשרים עיגון של הבד אל התחתית ומקנים יציבות מלאה ועמידות בפני רוחות חזקות, או סוכך ללא אפשרות עיגון לתחתית, שהבד שלו נופל בחופשיות כלפי מטה. שני הסוגים מספקים הגנה מפני השמש, ומהווים יופי של פתרון הצללה, תרתי משמע.

פתרונות הצללה תופסים חלק חשוב ביותר בחיים של כולנו, משום שהם מעניקים לנו את האפשרות לבלות בנעימים גם בחודשים החמים ביותר. סוכך מסך בביצועה של חברת א.ר.נ נדיב בע"מ יאפשר ליהנות מתחושה קרירה ונעימה בכל חודשי השנה, ולא משנה עד כמה חם בחוץ. הסוכך מהווה פתרון מעולה לשמש ישירה משום שהוא יוצר "מחסום" ישיר כנגד האור הבוהק. החברה מספקת את המגוון הרחב ביותר של פתרונות הצללה מעולים שדואגים ליצור את הסביבה הנעימה ביותר לשהות בה בימים החמים ביותר. באמצעות המגוון הרחב תוכלו תמיד להיות בטוחים שהחברה מספקת לכם את הפתרון הנכון ביותר עבורכם, ולא את מה שקיים להם כרגע "במלאי".

מאפיינים של סוכך מסך איכותי

על מנת ליהנות מכל היתרונות האפשריים של פתרונות הצללה מתקדמים, דרושה עבודה איכותית ומעולה שתאפשר את התנאים הבאים:

  • סוכך חוסם קרינה – בין המטרות העיקריות של כל סוכך ניתן למצוא את סינון קרינת ה-UV המסוכנת, כך שפתרונות אלה נדרשים לא רק למען הנוחות, אלא גם מטעמי בריאות גרידא.
  • סוכך בגודל מספיק – על שהסוכך יעשה את עבודתו נאמנה, עליו להיות מספיק גדול על מנת לחסום את כל האור הנכנס לשטח שלכם, כך שחשוב למדוד בצורה נכונה את השטח הדרוש.
  • עמידות לאורך זמן – יש למקם את הסוכך במקום שלא יחשוף אותו לסכנה כלשהי, דוגמת חוטי תליית כביסה שעשויים להיות ממוקמים על גבי מוטות ברזל עם קצוות חדים או עם ווים. 

סוגי הצללה פופולריים נוספים

על מנת ליהנות מהצל הטוב והמתאים ביותר, יש לדאוג להתאים את סוג ההצללה הנוח ביותר, ולשם כך צריך להבין באילו מקרה סוג הסוכך הוא היעיל ביותר – סוכך מסך מתאים בעיקר לשטחים שבהם האור נכנס בצורה ישרה וגורם לבעייתיות מהבחינה הזו. הדבר קשור למיקום של הבית ושל השטח הספציפי. למשל, פעמים רבות שטחי בריכה זקוקים להצללה שכזאת על מנת לאפשר בילוי נעים במים מבלי להיות מסונוורים מהשמש ומבלי להישרף יותר מדי. סוככים פופולריים נוספים הינם סוככי זרועות שממוקמים בזווית ספציפית בהתאם לצורך, או המרקיזה האסתטי במיוחד.

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט